Undervisande personal

Vi är den legitimerade och behöriga pedagogiska personal som har hand om teoretisk och praktisk undervisning

Lärare

Matematik och fysik
Eva Sjöholm
0301-475 14, 073-659 16 48
eva.sjoholm@strommanaturbruk.se

Svenska och engelska
Anita Nelson
0301-475 13, 073-658 77 87
anita.nelson@strommanaturbruk.se

Daniel Bystedt
0301-475 17, 073-507 25 02
daniel.bystedt@strommanaturbruk.se

Idrott och hälsa, hundkunskap, matematik
Stina Noréus
0301-475 30, 073-504 25 38
stina.noreus@strommanaturbruk.se

Biologi
Linn Gustafson
0301-475 31, 073-540 19 31
linn.gustavsson@strommanaturbruk.se

Biologi och kemi
Anders Fagander
0301-475 18, 076-442 10 82
anders.fagander@strommanaturbruk.se

Lantbruksdjur
Majvor Hansson Sandberg
0301-475 12,  076-442 85 77
majvor.hansson.sandberg@strommanaturbruk.se

Lantbruksteknik
Per Blomgren
0301-475 22, 076-401 01 09
per.blomgren@strommanaturbruk.se

Växtodling, entreprenörskap
Björn Larsson
0301-475 28, 073-530 10 20
bjorn.larsson@strommanaturbruk.se

Djurvård
Johanna Stolt
0301-475 15, 076-442 92 92
johanna.stolt@strommanaturbruk.se

Häst
Sandra Ivarsson
0301-475 16, 076-449 97 76
sandra.ivarsson@strommanaturbruk.se

Instruktörer

Lantbruk/verkstad
Hans-Inge Andersson
0301-475 23, 076-438 25 68
hans-inge.andersson@strommanaturbruk.se

Lantbruksdjur
Michael Löf
0301-475 24, 076-437 13 99
michael.lof@strommanaturbruk.se

Johanna Ahlander
0301-475 26, 073-655 18 35
johanna.ahlander@strommanaturbruk.se

Djurvård
Anna-Lena Johansson
0301-475 25, 073-651 05 97
anna-lena.johansson@strommanturbruk.se

Häst
Jill Karlsson
0301-475 21, 073-655 49 02
jill.karlsson@strommanaturbruk.se

Djur
Susanne Turesson
susanne.turesson@strommanaturbruk.se